Innholdsrik villa i Bello Horizonte, La Nucia

Sydvendt villa på nesten 450 kvm og tomt på 850 kvm

 

Villaen ligger i et rolig strøk, med kort vei til alle fasiliteter.  Utsikten er mot Middelhavet. Det er dagens eiere som selv tegnet huset, og fikk det bygd. Eieren fulgte med under hele byggeprosessen, og passet på at det ble slik han ønsket. Nå selger de med tungt sinn på grunn av høy alder og at det er for stort for de.

Huset har eget basseng, og det er direkte adgang ut til terrassen og bassengområdet fra både stuen og hovedsoverommet. Terrassen er overbygd, og bader i sol. Denne vil man ha glede av hele året.

Rundt huset er det singel, og mange frukttrær, fulle av frukt i sesongen. Det er appelsiner, sitron, grapefrukt, mandariner og klementiner.

Huset er på tre plan. På 1. etasje  er det et gjestetoalett, et soveværelse som dagens eier bruker til kontor, et veldig romslig bad med badekar og dusj, et walk-in closeth, et stort soverom, en romslig stue, og et kjøkken som ser nytt ut, men hvitevarene er 20 år gamle. Ved siden av kjøkkenet er det et spiskammers.

Det er varmekabler i gulvet på badet.

Underetasjen består av garasje med plass til to biler, et pumperom, to store rom i tillegg til to soverom og et lite bad. Videre er det et rom med egen vanntank.

På villaens øverste etasje er det to soverom, bad med badekar og dusj, og takterrasse. Soverommene er romslige til å være et spansk hus.

FAKTA
  • Bygget i år 1995
  • 447 kvm
  • Tomt 850 kvm
  • Sydvendt med utsikt mot Middelhavet
  • 6 soverom
  • 2 bad
  • 1 gjestetoalett
  • Basseng
  • Garasje

Pris 329.000€ + omkostninger.

Referansenummer 67

Kontakt oss på: marit@dinhjelper.com eller ring (+47) 46517901.